Pióro wieczne Warta - czy lepiej wybrać niż czarne?
Tomek15.02.2021

Polecane: www.lessdesign.pl

Pióro wieczne Warta to pióro o bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Charakteryzuje się prostym, klasycznym kształtem.

Długopis posiada bardzo grubą, solidną część, która ma około 1,5 cm grubości, wygodnie leży w dłoni i jest bardzo wygodny podczas trzymania go w dłoni. Długopis ma spiczastą końcówkę, ale nie jest tak ciężki, że trudno go trzymać. Pióro wygląda dobrze z zadbanym goleniem i ostrzarką do brzytwy.

Pióro pochodzi z Włoch - od producenta nazywa się: Federico. Ten włoski producent długopisów robi to pióro dla mężczyzn z Mediolanu, więc jest to pióro wieczne dla włoskiego stylu, który jest częścią tradycji pisania po włosku.

Pióro produkowano w latach 1875 - 1939. Produkcja została sfinansowana przez Fiat Sp. ogród zoologiczny. Imię Federico oznacza "wierny przyjaciel". Hala produkcyjna została również sfinansowana przez SS. RHO, które z kolei było finansowane przez włoskie państwo Emporio Federico Riccio. Historia tej firmy jest niezwykle bogata.

Firma została założona w 1861 roku i od razu zaczęła produkować kojce z motywami różnych zwierząt. Najczęściej były to długopisy ekologiczne, które nie były przeznaczone do użytku za granicą. Ze względu na produkcję długopisów ekologicznych włoski producent długopisów został sklasyfikowany jako lider branży w produkcji długopisów ekologicznych.

Polecane: Wina Włoskie

Polecane: psychiatra Kielce P. Grynda

Tagi: została włoski producent pióro mont blanc pióro lamy pióro surface pióro kulkowe pióro do komputera pióro wieczne parker pióro waterman