Doritos - idealna mieszanka dwóch rodzajów przekąsek
Tomek30.01.2021

Polecane: https://servitum.pl/

O zaletach i wadach tych przekąsek pisaliśmy już sporo, ale warto wspomnieć o rozwiązaniu całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Mianowicie przekąski to idealne połączenie dwóch rodzajów przekąsek. Po pierwsze zawierają dużą ilość składników odżywczych - zarówno tych zawartych w białkach, jak i węglowodanach. Po drugie są bardzo lekkie, nie obciążają wzroku, dzięki czemu nie musimy martwić się o korektę rozmiaru naszej źrenicy.

Przekąski - jak powstają?

Przede wszystkim optymalna ilość energii. Warto spożywać przekąski w postaci smoothie - napoju składającego się głównie z wody minus cukier, który dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników, w tym białek i węglowodanów.

Ważny jest również rodzaj spożywanych przekąsek. Tutaj ulubionymi przekąskami są batony proteinowe, które dostarczają organizmowi zarówno węglowodanów, jak i białek - tak będzie w przypadku przekąsek w kawiarni czy w dużej restauracji wielofunkcyjnej z dużą ilością deserów. Do wyboru są również tłuszcze różnego typu - np. masło orzechowe lub kokosowe - bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, które są odpowiedzialne za wzrost ciśnienia w naczyniach krwionośnych i znajdują się również w batonach proteinowych.

Tagi: będzie wyboru przekąski rodzajów dwóchprzekąsek finger food przekąsek na imprezę przekąsek po angielsku przekąsek kraków przekąsek restauracja przekąsek kraków facebook